Kariera

Grupę PANFIL najlepiej definiują osoby, które u nas pracują. Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów, dzięki którym nasza firma już od ponad 10 lat wspiera w obszarze prawnym zarówno klientów indywidualnych jak i biznesowych. Grupę PANFIL tworzą  pasjonaci prawa, którzy w codziennej pracy cenią profesjonalizm i samodzielność w działaniu. Nasi pracownicy każdego dnia kierują się merytorycznym i indywidualnym podejściem do rozwiązywania powierzonych im spraw. Grupa PANFIL to idealne miejsce dla osób, które dbają o wysoką jakość świadczonych usług i tę wartość przekładają na swoją pracę.

 

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

W Grupie PANFIL cenimy osoby, które chcą nawiązać z firmą długotrwałą współpracę opartą na lojalności i wspólnych wartościach. Jako Pracodawca angażujemy się w kreowanie miejsca pracy, które sprzyja budowaniu wieloletnich relacji między Pracownikami a Organizacją, w której pracują. Wielu naszych pracowników zaczynało u nas praktykę zawodową jeszcze na studiach, a teraz są już wykwalifikowanymi specjalistami, koordynatorami, czy nawet managerami poszczególnych działów.

 

 

W Grupie PANFIL pracują zarówno prawnicy jak i pracownicy z innych obszarów zawodowych niż prawo. Nasze wewnętrzne działy wsparcia, które każdego dnia dbają o prawidłowe działanie Kancelarii, tworzą m.in. absolwenci takich kierunków jak administracja, finanse i rachunkowość, zarządzanie, psychologia czy socjologia. W zespole ponad 180 pracowników Grupy znajdzie się zatem miejsce nie tylko dla osób specjalizujących się w prawie, ale także dla profesjonalistów z innych dziedzin. 

 

 

 

Dowiedz się więcej: