Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. postępowań egzekucyjnych

Twój zakres obowiązków

  • monitoring działań w powierzonych sprawach
  • obsługa dokumentacji w toku prowadzonych spraw
  • współpraca z komornikami i nadzorowanie procesu egzekucji komorniczej
  • przygotowywanie projektów pism procesowych
  • realizacja procesu windykacji należności na etapie postępowania egzekucyjnego

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie studiów na kierunku prawa
  • cechuje Cię nastawienie na rozwój oraz zaangażowanie w powierzone zadanie
  • świetnie organizujesz swoją pracę i przykładasz się do wykonywania powierzonych zadań
  • posiadasz wiedzę z zakresu przepisów prawa cywilnego i egzekucyjnego
  • mile widziane doświadczenie w dochodzeniu należności

Mile widziane

  • doświadczenie w dochodzeniu należności
  • wiedza z zakresu przepisów prawa cywilnego i egzekucyjnego

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość nauki i rozwoju w renomowanej Kancelarii w Warszawie
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i wiedzy
  • prywatną opiekę medyczną dofinansowywaną przez pracodawcę
  • pakiet sportowy Medicover Sport
  • pracę w dogodnym punkcie komunikacyjnym w centrum Warszawy

Zainteresowało Cię nasze ogłoszenie?

Nie zwlekaj – aplikuj! 😊

Informujemy, że aplikując na niniejsze ogłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, w zakresie niewskazanym w przepisach prawa pracy, przez Kancelarię Prawniczą Maciej Panfil i Partnerzy Sp.k. z siedzibą w Warszawie (02-017), Al. Jerozolimskie 123a (dalej Administrator), w celu udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym. Masz prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę, kierując informację o jej wycofaniu do Administratora na adres e-mail: hr@.panfil.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Jeżeli wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłości na potrzeby innych procesów rekrutacyjnych, w CV zamieść następującą zgodę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez Kancelarię Prawniczą Maciej Panfil i Partnerzy Sp. k. z siedzibą w Warszawie (02-017), Al. Jerozolimskie 123a.”

DOŁĄCZ DO NAS

    Lista dodanych załączników:

    Zgody wymagane

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy Spółka Komandytowa z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 123a, 02-017 Warszawa. Informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych, w tym o celach ich przetwarzania oraz przysługujących Państwu prawach wynikających z RODO, znajdują się w klauzuli informacyjnej dostępnej TUTAJ.

    Informujemy, że wyrażając poniższe zgody masz prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę, kierując informację o jej wycofaniu do Administratora na adres e-mail: hr@panfil.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.