Z przyjemnością informujemy, że Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy ponownie została wyróżniona w rankingu Liderzy Windykacji przygotowanym przez Gazetę Finansową.
Kancelaria ponownie w rankingu Liderzy Windykacji
Obecność w tegorocznym zestawieniu stanowi dla nas potwierdzenie jakości świadczonych usług oraz aktywnej obecności na rynku zarządzania wierzytelnościami. Cieszymy się, że kolejny raz znaleźliśmy się w gronie podmiotów wyróżniających się skutecznością, skalą działania oraz innowacyjnością. W dynamicznie zmieniającym się otoczeniu prawnym i gospodarczym takie wyróżnienia mają dla nas szczególne znaczenie i stanowią motywację do dalszego rozwoju.
Dziękujemy naszym Klientom i Partnerom za zaufanie oraz Zespołowi Kancelarii za codzienne zaangażowanie, profesjonalizm i wkład w rozwój organizacji.
Więcej informacji dostępne jest tutaj: LINK
Masz pytanie? Napisz lub zadzwoń do Nas
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z nami – chętnie pomożemy i znajdziemy
najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.